Velká prázdninová soutěž ukončena

Léto je každoročně skvělou příležitostí pro změnu životního stylu. Soutěžili jste s námi o balíček služeb certifikovaného osobního trenéra Jakuba Kaluse. Nyní Vaše odpovědi vyhodnotíme a vylosujeme výherce.

Pro výherce velké prázdninové soutěže s portálem eZDRAV je připraven atraktivní balíček služeb osobního trenéra v hodnotě 2000 Kč, skládá se z následujícího:

 • profesionální sestavení jídelníčku na míru
 • sestavení tréninkového plánu za základě analýzy Vašich potřeb na 2 měsíce
 • 4 tréninky pod vedením certifikovaného osobního trenéra Jakuba Kaluse

21.7.náhled

 

Soutěž běžela od 21.7. 2013 do 21.9. 2013. Pro možnost výhry stačilo souhlasit s pravidly soutěže (viz níže) a správně odpovědět na všechny otázky. Odpovědi jste mohli najít v článcích na webu eZDRAV.cz.

Vylosovanému výherci zašleme poukaz na služby certifikovaného osobního trenéra Jakuba Kaluse v hodnotě 2000 Kč. V případě, že to bude výherce požadovat (např. z důvodu velké dojezdové vzdálenosti do Brna), výhra může být nahrazena balíčkem potravinových doplňků v hodnotě 1000 Kč.

 

Pravidla soutěže – plné znění zde, výtah z pravidel:

 1. Soutěž probíhá ve stanoveném termínu zadavatele. Do posledního dne tohoto termínu je možné odpovědět na soutěžní otázky, které jsou umístěny na soutěžní stránce.
 2. Do závěrečného slosování soutěže budou zařazeni jen ti soutěžící, kteří správně zodpoví soutěžní otázky.
 3. Již jednou odeslanou odpověď na soutěž či soutěžní anketu nelze zpětně opravit.
 4. Soutěžit mohou pouze čtenáři serveru eZDRAV.cz starší 18 let. Soutěže se nesmí zúčastnit členové a spolupracovníci redakce eZDRAV.cz a jejich rodinní příslušníci.
 5. Soutěžit mohou občané a rezidenti České republiky a Slovenska
 6. Výherce bude kontaktován redakcí eZDRAV.cz na základě poskytnutého kontaktního emailu ve své odpovědi a bude s ním domluven způsob předání výhry.
 7. Při osobním předání výhry v redakci je výherce povinen potvrdit toto převzetí do 14 dnů ode dne obdržení zaslaného redakčního e-mailu, který informuje o výsledku losování.
 8. V případě, že kontaktní údaje nebudou pravdivé či výherce nesplní podmínky soutěže, bude vybrán jiný výherce.
 9. Pokud výherce výhru do 14 dnů od prvního zaslání e-mailu nepotvrdí a nezašle povinné korespondenční údaje k zaslání, bude vylosován náhradník. Pakliže ani náhradník nebude reagovat na výhru do 14 dnů, cena následně propadne ve prospěch organizátora.
 10. Účastí v soutěži dáváte souhlas se zasíláním informací týkajících se serveru eZDRAV.cz a jeho partnerů na e-mail uvedený ve formuláři soutěže.

Mohlo by vás zajímat. . .

Software pro lékaře jako cloudové řešení?
V listopadu 2018 česká pobočka společnosti CompuGroup Medical uvedla na tuzemský trh revoluční ambulantní software nové generace CGM PRIMARY. V současné chvíli …
Ministr zdravotnictví o eHealth
Ministr zdravotnictví Adam Vojtěch se chce soustředit na proveditelné změny a mezi nimi je i odstartování elektronizace zdravotnictví. Dle slov …
Nová ehealth infrastruktura již umožnila prvním pacientům využít eRecepty za hranicemi jejich státu
Nová iniciativa EU chce umožnit využívání eReceptů za hranicemi jednotlivých států evropské unie. Finští pacienti nově mohou získat léky na …