Soutěžte o exkluzivní výživu pro klouby ORTHO 3000!

Soutěžte s námi o balíčky špičkových kloubních doplňků stravy Ortho 3000. Tuto řadu kloubních přípravků doporučuje lékař hokejové reprezentace MUDr. Radomír Holibka, Ph.D. a ucelenou kloubní řadu používají i naši hokejoví reprezentanti! ORTHO 3000 napomáhá zejména normální funkci kloubů, šlach a celého pohybového ústrojí.

Soutěž běží od 9.4. 2014 do 11.5 2014. Pro možnost výhry stačí souhlasit s pravidly soutěže a správně odpovědět na všechny tři otázky. Odpovědi najdete v článcích na webu eZDRAV.cz. Třem vylosovaným výhercům zašleme po skončení soutěže ceny.

Pro první tři výherce je připravena výhra v podobě doplňku stravy Ortho 3000 – 180 kapslí v ceně 1000 kč!!!

Stačí správně odpovědět na tyto tři otázky:

Kolik procent praktických lékařů používalo v Evropské unii v roce 2013 nástroje elektronického zdravotnictví?:

50 %60 %70 %

Kdo vypracoval oficilální stanovisko k projektu elektronické neschopenky?:

Pracovní skupina pro elektronické zdravotnictví ČLS JEPPracovní skupina MZČRICT Unie

Co jsou, obecně řečeno, takzvané asistivní technologie.?:

speciální přístrojetechnologie, které mohou pomáhat určitým skupinám uživatelů například v kompenzaci nějakého zdravotního handicaputechnologie pro těhotné

Souhlasím s níže uvedenými pravidly soutěže

Vaše jméno (vyžadováno)

Váš email (vyžadováno)

Vaše zpráva

 

 • Přípravek obsahuje unikátní ORTHO COMPLEX se speciálním složením v jednom přípravku pro Váš komfort a pohodlí a jako první volba z doplňků pro aktivní životní styl. ORTHO COMPLEX pro maximální účinnost vhodně kombinuje vysoce sofistikované a maximálně kvalitní složky: kyselinu hyaluronovou ve formě hyaluronátu, hydrolyzovaný kolagen, glukosamin, chondroitin, MSM a extrakt z boswellia serrata spolu s extraktem pepře černého, který specifickým mechanismem pozitivně ovlivňuje všechny ostatní složky a ingredience v pečlivě vyváženém komplexu.

  Doporučené denní dávkování: 1-2 tablety 1-3 x denně

  Aktivní látky: kolagenní hydrolyzát, glukosamin sulfát, chondroitin sulfát, extrakt boswelia serrata, hyaluronát sodný, MSM (metylsulfonylmetan), extrakt pepře černého.

Účinnost kloubní výživy

Kloubní výživa ve formě doplňků stravy má výrazné protizánětlivé účinky. Umožňuje chrupavce a dalším pojivovým tkáním opětovné navození rovnováhy mezi degradačními a reparačními procesy a tím i jejich obnovu. –Pomáhá proti bolesti kloubů, napravuje funkčnost a –zlepšuje celkovou stabilitu. Potlačuje pocit ztuhlosti a přispívá k normální tvorbě pojivových tkání. Pomáhá nejen při regeneraci a ochraně kloubů, ale i vazů, svalů a šlach.

Jak fungují potravinové doplňky

V případě postižení kloubních chrupavek dochází nejprve k postižení buněk chrupavky, tedy chondrocytů. Tyto buňky jsou velmi labilní a i relativně malé nepříznivé popudy způsobují změny v jejich charakteru. Vlivem opotřebení či poškození tyto buňky nestačí na obnovovací činnost a začnou vytvářet látky, které jsou pro funkci kloubní chrupavky nevhodné.

Potravinové doplňky obsahují komplexní složení zahrnující kombinaci kvalitních látek chondroitinu, glukosaminu, hydrolyzátu kolagenu, kyselinu hyaluronovou a vitamin C. V chrupavce tak napomáhá obnovit jí vlastní zdravé prostředí. Dochází k masivní syntéze kolagenu II. a tím k opětovnému růstu chrupavky. Díky chondroitin sulfátu doplňky stravy napomáhají v chrupavce zadržovat vodu a tím zlepšuje její pružnost.

Produkce kolagenu a regenerace tkání částečně funguje i bez takového zásahu, ale při pravidelném příjmu účinných látek mohou tyto procesy probíhat uspořádanějším, organizovanějším a tak i rychlejším způsobem.

 

Pravidla soutěže

 1. Soutěž probíhá ve stanoveném termínu zadavatele. Do posledního dne tohoto termínu je možné odpovědět na soutěžní otázky, které jsou umístěny na soutěžní stránce.
 2. Do závěrečného slosování soutěže budou zařazeni jen ti soutěžící, kteří správně zodpoví soutěžní otázky.
 3. Již jednou odeslanou odpověď na soutěž či soutěžní anketu nelze zpětně opravit.
 4. Soutěžit mohou pouze čtenáři serveru eZDRAV.cz starší 18 let. Soutěže se nesmí zúčastnit členové a spolupracovníci redakce eZDRAV.cz a jejich rodinní příslušníci.
 5. Soutěžit mohou občané a rezidenti České republiky a Slovenska.
 6. Výherci soutěže budou vylosováni.
 7. Výherce bude kontaktován redakcí eZDRAV.cz na základě poskytnutého kontaktního emailu ve své odpovědi a bude s ním domluven způsob předání výhry.
 8. Při osobním předání výhry v redakci je výherce povinen potvrdit toto převzetí do 14 dnů ode dne obdržení zaslaného redakčního e-mailu, který informuje o výsledku losování.
 9. V případě, že kontaktní údaje nebudou pravdivé či výherce nesplní podmínky soutěže, bude vybrán jiný výherce.
 10. Pokud výherce výhru do 14 dnů od prvního zaslání e-mailu nepotvrdí a nezašle povinné korespondenční údaje k zaslání, bude vylosován náhradník. Pakliže ani náhradník nebude reagovat na výhru do 14 dnů, cena následně propadne ve prospěch organizátora.
 11. Účastí v soutěži dáváte souhlas se zasíláním informací týkajících se serveru eZDRAV.cz a jeho partnerů na e-mail uvedený ve formuláři soutěže.

Soutěž naleznete také na největším soutěžním portálu v ČR – Soutěže.cz a na Websoutěže.cz

 

 

Mohlo by vás zajímat. . .

Software pro lékaře jako cloudové řešení?
V listopadu 2018 česká pobočka společnosti CompuGroup Medical uvedla na tuzemský trh revoluční ambulantní software nové generace CGM PRIMARY. V současné chvíli …
Ministr zdravotnictví o eHealth
Ministr zdravotnictví Adam Vojtěch se chce soustředit na proveditelné změny a mezi nimi je i odstartování elektronizace zdravotnictví. Dle slov …
Nová ehealth infrastruktura již umožnila prvním pacientům využít eRecepty za hranicemi jejich státu
Nová iniciativa EU chce umožnit využívání eReceptů za hranicemi jednotlivých států evropské unie. Finští pacienti nově mohou získat léky na …