Soutěž pro zdraví vašich kostí a zubů! S portálem eZDRAV.cz a společností Generica

Soutěžte s námi o balíčky špičkových vitamínů a doplňků stravy od společnosti GENERICA, tentokrát zejména o produkty patřící do takzvané OSTEO RODINY! Vyhrát můžete například zcela nový vitamin D 800 I.U., doplněk stravy sloužící ke správnému vstřebávání a zužitkování vápníku a fosforu v organismu, k udržení zdravých kostí, zubů  a ke správnému fungování svalů. Výhru tvoří i šumivé tablety Calcium 500 forte přispívající k normálnímu fungování svalů, k správnému fungování trávících enzymů a ke správné látkové výměně. Součástí ceny jsou pak i combi sáčky Calcium + vitamin D. Přípravek obsahuje vitamin D3 v oleji ve formě mikrokapslí, které se ve vodním prostředí rozpustí a díky olejovému základu zajistí vysokou biologickou dostupnost vitaminu D3.

Soutěž běží od 14.9. 2013 do 13.10. 2013. Pro možnost výhry stačí souhlasit s pravidly soutěže (viz níže) a správně odpovědět na všechny tři otázky. Odpovědi najdete v článcích na webu eZDRAV.cz. Třem vylosovaným výhercům zašleme po skončení soutěže ceny.

Kolik záznamů bylo zasláno v období od ledna do června 2009 z EKG kartičky a epizodního záznamníku s manuální detekcí ?

23 00029 00033 000

Kolik činí celková alokace zdrojů do zdravotnictví v rámci projektu CZ11 – Iniciativy v oblasti veřejného zdraví v rámci Norských fondů 2009 – 2014:

téměř čtvrt miliardy koruntéměř půl miliardy koruntéměř miliardu korun

Kolik % představuje v rámci úniku českých firemních dat případ krádeže nebo ztráty mobilních zařízení vinou personálu?

20 %23 %27 %

Souhlasím s níže uvedenými pravidly soutěže

Vaše jméno (vyžadováno)

Váš email (vyžadováno)

Vaše zpráva

Pravidla soutěže

 1. Soutěž probíhá ve stanoveném termínu zadavatele. Do posledního dne tohoto termínu je možné odpovědět na soutěžní otázky, které jsou umístěny na soutěžní stránce.
 2. Do závěrečného slosování soutěže budou zařazeni jen ti soutěžící, kteří správně zodpoví soutěžní otázky.
 3. Již jednou odeslanou odpověď na soutěž či soutěžní anketu nelze zpětně opravit.
 4. Soutěžit mohou pouze čtenáři serveru eZDRAV.cz starší 18 let. Soutěže se nesmí zúčastnit členové a spolupracovníci redakce eZDRAV.cz a jejich rodinní příslušníci.
 5. Soutěžit mohou občané a rezidenti České republiky a Slovenska.
 6. Výherci soutěže budou vylosováni.
 7. Výherce bude kontaktován redakcí eZDRAV.cz na základě poskytnutého kontaktního emailu ve své odpovědi a bude s ním domluven způsob předání výhry.
 8. Při osobním předání výhry v redakci je výherce povinen potvrdit toto převzetí do 14 dnů ode dne obdržení zaslaného redakčního e-mailu, který informuje o výsledku losování.
 9. V případě, že kontaktní údaje nebudou pravdivé či výherce nesplní podmínky soutěže, bude vybrán jiný výherce.
 10. Pokud výherce výhru do 14 dnů od prvního zaslání e-mailu nepotvrdí a nezašle povinné korespondenční údaje k zaslání, bude vylosován náhradník. Pakliže ani náhradník nebude reagovat na výhru do 14 dnů, cena následně propadne ve prospěch organizátora.
 11. Účastí v soutěži dáváte souhlas se zasíláním informací týkajících se serveru eZDRAV.cz a jeho partnerů na e-mail uvedený ve formuláři soutěže.

 

 

Soutěž naleznete také na největším soutěžním portálu v ČR – Soutěže.cz a na Websoutěže.cz

 

 

Mohlo by vás zajímat. . .

Software pro lékaře jako cloudové řešení?
V listopadu 2018 česká pobočka společnosti CompuGroup Medical uvedla na tuzemský trh revoluční ambulantní software nové generace CGM PRIMARY. V současné chvíli …
Ministr zdravotnictví o eHealth
Ministr zdravotnictví Adam Vojtěch se chce soustředit na proveditelné změny a mezi nimi je i odstartování elektronizace zdravotnictví. Dle slov …
Nová ehealth infrastruktura již umožnila prvním pacientům využít eRecepty za hranicemi jejich státu
Nová iniciativa EU chce umožnit využívání eReceptů za hranicemi jednotlivých států evropské unie. Finští pacienti nově mohou získat léky na …