Soutěž portálu eZDRAV.cz a společnosti Naděje

SOUTĚŽ BYLA UKONČENA DNE 21.4.2013. VŠEM SOUTĚŽÍCÍM DĚKUJEME.

Soutěžte s námi o balíčky jedinečných bylinných tinktur od společnosti Naděje, zejména o výluh z lopuchu pro krásné vlasy nebo grapefruitové semínko vhodné na opary, afty či akné. Oživte svůj organismus za pomoci bylin s portálem eZDRAV.cz a firmou Naděje.

Pro první tři výherce jsou připraveny atraktivní balíčky složené z bylinných tinktur, jež budou obsahovat:

 • VÝLUH Z LOPUCHU – velmi vhodný na zlepšení kvality vlasů, posiluje a zabraňuje vypadávání vlasů, zkvalitňuje vlasový porost, odstraňuje zevně nadměrné pocení v podpaží a změny pokožky, hojí akné.
 • GRAPEFRUITOVÉ SEMÍNKO – OLEJ – velmi vhodný na opary, afty, akné; v ústní dutině působí na záněty dásní, paradentózu, krvácivost, afty a na zubní kazy, na pokožce odstraňuje opar, hojí akné, dermatitidu, lupénku, pásový opar, různé druhy ekzémů a kopřivek, kožní mykózy a záněty a mykózy pochvy, ničí plísně; kapky aplikované do nosní dutiny pomáhají při rýmě a odstraňují záněty vedlejších nosních dutin
 • PŘÍRODNÍ RELAXAČNÍ KOUPEL: NERVY, ZKLIDNĚNÍ; složení: třezalka, levandule, meduňka, pelargonie, chmel, mučenka, řimbaba, rozmarýn – umožní relaxovat organismus, uklidnit, zvládnout stresy, nabudit organismus pro zvládnutí dnešní náročné doby a tím velké zátěže na organismus člověka. Připravuje organismus na klidný spánek.
 •  TŘEZALKOVÝ OLEJ – velmi vhodný na úlevu při bolestech zad, pomáhá při léčení ran, různých pohmožděnin, zlomenin, zanícených ran a je vhodným prostředkem i při rehabilitaci po mozkových příhodách.

Soutěž běží od 22.3. 2013 do 21.4. 2013. Pro možnost výhry stačí souhlasit s pravidly soutěže (viz níže) a správně odpovědět na všechny tři otázky. Odpovědi najdete v článcích na webu eZDRAV.cz. Třem vylosovaným výhercům zašleme po skončení soutěže ceny.

Podle dodavatelů AIS používá PC i software pro svoji praxi přibližne:

70 % ambulantních lékařů80 % ambulantních lékařů90 % ambulantních lékařů

Nejvíce se digitální strategii věnují společnosti z odvětví:

telekomunikací a bankovnictvífarmacieškolství

Výdaje zdravotních pojišťoven na zdravotnictví v posledních letech:

stoupajíklesajínemění se

Souhlasím s níže uvedenými pravidly soutěže

Vaše jméno (vyžadováno)

Váš email (vyžadováno)

Vaše zpráva

Pravidla soutěže

 1. Soutěž probíhá ve stanoveném termínu zadavatele. Do posledního dne tohoto termínu je možné odpovědět na soutěžní otázky, které jsou umístěny na soutěžní stránce.
 2. Do závěrečného slosování soutěže budou zařazeni jen ti soutěžící, kteří správně zodpoví soutěžní otázky.
 3. Již jednou odeslanou odpověď na soutěž či soutěžní anketu nelze zpětně opravit.
 4. Soutěžit mohou pouze čtenáři serveru eZDRAV.cz starší 18 let. Soutěže se nesmí zúčastnit členové a spolupracovníci redakce eZDRAV.cz a jejich rodinní příslušníci.
 5. Soutěžit mohou občané a rezidenti České republiky a Slovenska.
 6. Výherci soutěže budou vylosováni.
 7. Výherce bude kontaktován redakcí eZDRAV.cz na základě poskytnutého kontaktního emailu ve své odpovědi a bude s ním domluven způsob předání výhry.
 8. Při osobním předání výhry v redakci je výherce povinen potvrdit toto převzetí do 14 dnů ode dne obdržení zaslaného redakčního e-mailu, který informuje o výsledku losování.
 9. V případě, že kontaktní údaje nebudou pravdivé či výherce nesplní podmínky soutěže, bude vybrán jiný výherce.
 10. Pokud výherce výhru do 14 dnů od prvního zaslání e-mailu nepotvrdí a nezašle povinné korespondenční údaje k zaslání, bude vylosován náhradník. Pakliže ani náhradník nebude reagovat na výhru do 14 dnů, cena následně propadne ve prospěch organizátora.
 11. Účastí v soutěži dáváte souhlas se zasíláním informací týkajících se serveru eZDRAV.cz a jeho partnerů na e-mail uvedený ve formuláři soutěže.

Mohlo by vás zajímat. . .

Software pro lékaře jako cloudové řešení?
V listopadu 2018 česká pobočka společnosti CompuGroup Medical uvedla na tuzemský trh revoluční ambulantní software nové generace CGM PRIMARY. V současné chvíli …
Ministr zdravotnictví o eHealth
Ministr zdravotnictví Adam Vojtěch se chce soustředit na proveditelné změny a mezi nimi je i odstartování elektronizace zdravotnictví. Dle slov …
Nová ehealth infrastruktura již umožnila prvním pacientům využít eRecepty za hranicemi jejich státu
Nová iniciativa EU chce umožnit využívání eReceptů za hranicemi jednotlivých států evropské unie. Finští pacienti nově mohou získat léky na …