Soutěž portálu eZDRAV.cz a společnosti Naděje o knihu a byliny

SOUTĚŽ BYLA UKONČENA DNE 26.5.2013. VŠEM SOUTĚŽÍCÍM DĚKUJEME.

 

Soutěžte s námi o balíčky jedinečných bylinných výrobků od společnosti Naděje, zejména o přírodní koupel pro lymfatický systém a knihu Byliny léčí. Oživte svůj organismus za pomoci bylin s portálem eZDRAV.cz a společností Naděje.

Pro první tři výherce jsou připraveny atraktivní balíčky, jež budou obsahovat:

Kniha Byliny léčí – autorka Mgr. Jarmila Podhorná

V knize najdete vyčerpávající přehled účinků bylinných tinktur na různé zdravotní problémy. Zjistíte, kde a jak vám můžou byliny pomoci. Kniha rozděluje nejvíce obtěžující zdravotní problémy do skupin a popisuje i vznik těchto problémů a ukazuje cestu, jak jim čelit a předcházet. Účinek bylinných přípravků ukazuje také na příbězích konkrétních lidí. Jejich kladné a spontánní ohlasy firma Naděje získává mnoho let a díky nim si také ověřuje účinnost svých výrobků.

Přírodní koupel: Lymfatický systém

Složení: echinacea, túje, tužebník, chmel, gotu-kola, pelargonie.

Dnes se čím dál tím více ukazuje význam správného oběhu a čistoty lymfy. Způsob života dnešního člověka velmi zatěžuje lymfu a bohužel neexistuje mnoho bylin, které by mohly působit vnitřně. Koupele jsou nadějí pro pomoc při snaze pomoc podpořit lymfu a tím zlepšit celkový stav člověka. Významná je skutečnost, že při zevním použití v koupeli mohou být využityněkteré byliny, které jsou v tomto procesu významné.

ČTYŘKVĚTOVÁ MAST S BEZEM 

Ničí plísně a pomáhá při hojení různých ekzémů, křečových žil, opruzenin, lupénky, hemoroidů, nehojících se ran, odstraňuje kožní defekty a veškerá kožní onemocnění včetně akné. Výborný prostředek při mazotoku a kožních afekcích. Zjemňuje a zaceluje rozpraskané ruce a paty.

GRAPEFRUITOVÉ  SEMÍNKO – OLEJ

Má velice široké spektrum působení při vnějším použití. V ústní dutině působí na záněty dásní, paradentózu, krvácivost, afty a na zubní kazy. Na pokožce odstraňuje opar, hojí akné, dermatitidu, lupénku, pásový opar, různé druhy ekzémů a kopřivek, kožní mykózy a záněty a mykózy pochvy, ničí plísně. Kapky aplikované do nosní dutiny pomáhají při rýmě a odstraňují záněty vedlejších nosních dutin. Bolesti v krku a záněty hrtanu hojí roztok tohoto přípravku aplikovaného kloktáním. Používá se i při bolestech uší a zánětu středního ucha a jeho roztok ve vodě slouží též dobře k obkladům poškozených míst a nežádoucích žilních útvarů na nohou.

Soutěž běží od 22.4. 2013 do 26.5. 2013. Pro možnost výhry stačí souhlasit s pravidly soutěže (viz níže) a správně odpovědět na všechny tři otázky. Odpovědi najdete v článcích na webu eZDRAV.cz. Třem vylosovaným výhercům zašleme po skončení soutěže ceny.

Ve kterých českých nemocnicích, například, byly již úspěšně zavedeny prvky elektronického zdravotnictví?:

Poliklinika TřebíčPoliklinika Kolf v Pardubicích, Nemocnice Mělníkv žádných

Jaké jsou předběžné výsledky průzkumu ČTÚ, týkajícího se připojení občanů k internetu, které byly zveřejněny na začátku prosince?:

ke skutečnému vysokorychlostnímu internetu (alespoň 30 Mb/s) má přístup jen malá část občanů a podnikatelů v ČRke skutečnému vysokorychlostnímu internetu (alespoň 30 Mb/s) má přístup většina občanů a podnikatelů v ČRke skutečnému vysokorychlostnímu internetu (alespoň 30 Mb/s) mají přístup všichni občané a podnikatelé v ČR

Kolik bylo v ČR vystaveno elektronických receptů k 31.10.2013?:

méně než 500 000více než 900 000více než 1 500 000

Souhlasím s níže uvedenými pravidly soutěže

Vaše jméno (vyžadováno)

Váš email (vyžadováno)

Vaše zpráva

Mohlo by vás zajímat. . .

Software pro lékaře jako cloudové řešení?
V listopadu 2018 česká pobočka společnosti CompuGroup Medical uvedla na tuzemský trh revoluční ambulantní software nové generace CGM PRIMARY. V současné chvíli …
Ministr zdravotnictví o eHealth
Ministr zdravotnictví Adam Vojtěch se chce soustředit na proveditelné změny a mezi nimi je i odstartování elektronizace zdravotnictví. Dle slov …
Nová ehealth infrastruktura již umožnila prvním pacientům využít eRecepty za hranicemi jejich státu
Nová iniciativa EU chce umožnit využívání eReceptů za hranicemi jednotlivých států evropské unie. Finští pacienti nově mohou získat léky na …