Soutěž portálu eZDRAV.cz a společnosti ConvaTec

SOUTĚŽ BYLA UKONČENA DNE 31.3.2013. VŠEM SOUTĚŽÍCÍM DĚKUJEME.

 

Soutěžte s námi o unikátní novinku a pomocníka v hojení ran – náplasti DuoDerm společnosti ConvaTec.

DuoDerm je expertem na každodenní rány. Velice snadno a pohodlně ochrání jakékoliv poranění před druhotnou infekcí, tiší bolest a  urychluje proces hojení. Jedinečný krycí materiál společnosti ConvaTec nyní můžete doma použít i Vy, stačí jen odpovědět na několik kratičkých otázek.

Soutěž společnosti ConvaTec s odborným portálem eZDRAV.cz poběží od 4.2.2013 do 31.3. 2013. Pro možnost výhry stačí souhlasit s pravidly soutěže (viz níže) a správně odpovědět na všechny tři otázky. Odpovědi na ně najdete na informačním webu o produktu DuoDerm Extra Thin www.duoderm.cz. Třem vylosovaným výhercům zašleme po skončení soutěže ceny v podobě této zbrusu nové náplasti Duo Derm Extra Thin.

Kolik dní dokáže DuoDerm fungovat?

4 dny7 dní10 dní

Z jakého materiálu je DuoDerm vyroben a je díky němu natolik účinný?

materiál hřejivýmateriál detoxikačnímateriál hydrokoloidní

V čem je DuoDerm dlišný oproti běžným obvazovým materiálům?

přizpůsobí se barvě kůžepřináší komfort, chrání a urychluje proces hojeníje odolný mrazu

Souhlasím s níže uvedenými pravidly soutěže

Vaše jméno (vyžadováno)

Váš email (vyžadováno)

Vaše zpráva

Pravidla soutěže

 1. Soutěž probíhá ve stanoveném termínu zadavatele. Do posledního dne tohoto termínu je možné odpovědět na soutěžní otázky, které jsou umístěny na soutěžní stránce.
 2. Do závěrečného slosování soutěže budou zařazeni jen ti soutěžící, kteří správně zodpoví soutěžní otázky.
 3. Již jednou odeslanou odpověď na soutěž či soutěžní anketu nelze zpětně opravit.
 4. Soutěžit mohou pouze čtenáři serveru eZDRAV.cz starší 18 let. Soutěže se nesmí zúčastnit členové a spolupracovníci redakce eZDRAV.cz a jejich rodinní příslušníci.
 5. Soutěžit mohou občané a rezidenti České republiky a Slovenska.
 6. Výherci soutěže budou vylosováni.
 7. Výherce bude kontaktován redakcí eZDRAV.cz na základě poskytnutého kontaktního emailu ve své odpovědi a bude s ním domluven způsob předání výhry.
 8. Při osobním předání výhry v redakci je výherce povinen potvrdit toto převzetí do 14 dnů ode dne obdržení zaslaného redakčního e-mailu, který informuje o výsledku losování.
 9. V případě, že kontaktní údaje nebudou pravdivé či výherce nesplní podmínky soutěže, bude vybrán jiný výherce.
 10. Pokud výherce výhru do 14 dnů od prvního zaslání e-mailu nepotvrdí a nezašle povinné korespondenční údaje k zaslání, bude vylosován náhradník. Pakliže ani náhradník nebude reagovat na výhru do 14 dnů, cena následně propadne ve prospěch organizátora.
 11. Účastí v soutěži dáváte souhlas se zasíláním informací týkajících se serveru eZDRAV.cz a jeho partnerů na e-mail uvedený ve formuláři soutěže.

Mohlo by vás zajímat. . .

Software pro lékaře jako cloudové řešení?
V listopadu 2018 česká pobočka společnosti CompuGroup Medical uvedla na tuzemský trh revoluční ambulantní software nové generace CGM PRIMARY. V současné chvíli …
Ministr zdravotnictví o eHealth
Ministr zdravotnictví Adam Vojtěch se chce soustředit na proveditelné změny a mezi nimi je i odstartování elektronizace zdravotnictví. Dle slov …
Nová ehealth infrastruktura již umožnila prvním pacientům využít eRecepty za hranicemi jejich státu
Nová iniciativa EU chce umožnit využívání eReceptů za hranicemi jednotlivých států evropské unie. Finští pacienti nově mohou získat léky na …