Posilněte svoji imunitu s bylinnými produkty! Vyhrajte balíček účinných podzimních vitamínů!

Soutěžte s námi o balíčky jedinečných bylinných produktů od společnosti Naděje, pečující o tělo i mysl. Vyzkoušejte například přírodní med API IMUN snižující hladinu cholesterolu a posilující imunitní systém nebo myrtový olej, známý pro své desinfekční a zklidňující působení na různé druhy kožních chorob. Pečujte o své tělo za pomoci bylin s portálem eZDRAV.cz a firmou Naděje.

Pro první tři výherce jsou připraveny atraktivní balíčky složené z následujících produktů:

 • MED API IMUN – pupeny z lesního bezu hroznatého, černého rybízu s betaglukanem, ořešáku královského, růže šípkové, zajišťují imunitu,  pupeny vinné révy a olše zajišťují protizánětlivé působení, lichořeřišnice má účinky protibakteriální a protizánětlivé.
 • publikace Byliny léčí
 • MYRTOVÝ OLEJ – používá se pro své desinfekční a zklidňující působení na různé druhy kožních chorob – lupénku, ekzémy. Ošetřuje zánětlivou pokožku a sliznice. Vhodný při hemeroidech a jako kosmetický přípravek ke zlepšení pleti. 2x za den potírat.

Soutěž běží od 6.10. 2013 do 10.11. 2013. Pro možnost výhry stačí souhlasit s pravidly soutěže (viz níže) a správně odpovědět na všechny tři otázky. Odpovědi najdete v článcích na webu eZDRAV.cz. Třem vylosovaným výhercům zašleme po skončení soutěže ceny.

Odkdy budou povinné elektronické neschopenky?

od 1. ledna 2015od 31. prosince 2015od 1. ledna 2016

Co je podle ICT Unie nutné pro zvýšení konkurenceschopnosti a nastartování ekonomického růstu v ČR?

vytvoření vhodných podmínek pro rozvoj digitální ekonomikyvytvoření vhodných podmínek pro rozvoj infrastrukturyvytvoření vhodných podmínek pro rozvoj sociální péče

Jaké jsou tři základní pilíře české elektronizace podle společnosti CGM?

komunikace, finance a časkomunikace, pacient, čas lékařůkomunikace, data a pacient

Souhlasím s níže uvedenými pravidly soutěže

Vaše jméno (vyžadováno)

Váš email (vyžadováno)

Vaše zpráva

Pravidla soutěže

 1. Soutěž probíhá ve stanoveném termínu zadavatele. Do posledního dne tohoto termínu je možné odpovědět na soutěžní otázky, které jsou umístěny na soutěžní stránce.
 2. Do závěrečného slosování soutěže budou zařazeni jen ti soutěžící, kteří správně zodpoví soutěžní otázky.
 3. Již jednou odeslanou odpověď na soutěž či soutěžní anketu nelze zpětně opravit.
 4. Soutěžit mohou pouze čtenáři serveru eZDRAV.cz starší 18 let. Soutěže se nesmí zúčastnit členové a spolupracovníci redakce eZDRAV.cz a jejich rodinní příslušníci.
 5. Soutěžit mohou občané a rezidenti České republiky a Slovenska.
 6. Výherci soutěže budou vylosováni.
 7. Výherce bude kontaktován redakcí eZDRAV.cz na základě poskytnutého kontaktního emailu ve své odpovědi a bude s ním domluven způsob předání výhry.
 8. Při osobním předání výhry v redakci je výherce povinen potvrdit toto převzetí do 14 dnů ode dne obdržení zaslaného redakčního e-mailu, který informuje o výsledku losování.
 9. V případě, že kontaktní údaje nebudou pravdivé či výherce nesplní podmínky soutěže, bude vybrán jiný výherce.
 10. Pokud výherce výhru do 14 dnů od prvního zaslání e-mailu nepotvrdí a nezašle povinné korespondenční údaje k zaslání, bude vylosován náhradník. Pakliže ani náhradník nebude reagovat na výhru do 14 dnů, cena následně propadne ve prospěch organizátora.
 11. Účastí v soutěži dáváte souhlas se zasíláním informací týkajících se serveru eZDRAV.cz a jeho partnerů na e-mail uvedený ve formuláři soutěže.

Mohlo by vás zajímat. . .

Software pro lékaře jako cloudové řešení?
V listopadu 2018 česká pobočka společnosti CompuGroup Medical uvedla na tuzemský trh revoluční ambulantní software nové generace CGM PRIMARY. V současné chvíli …
Ministr zdravotnictví o eHealth
Ministr zdravotnictví Adam Vojtěch se chce soustředit na proveditelné změny a mezi nimi je i odstartování elektronizace zdravotnictví. Dle slov …
Nová ehealth infrastruktura již umožnila prvním pacientům využít eRecepty za hranicemi jejich státu
Nová iniciativa EU chce umožnit využívání eReceptů za hranicemi jednotlivých států evropské unie. Finští pacienti nově mohou získat léky na …