Podzimní soutěž o lázeňská vína s portálem eZDRAV.cz!

Soutěžte s námi o jedinečná lázeňská vína PATRIA Kobylí. Na každého výherce čeká příjemný balíček tří lázeňských vín složený z vína bílého, červeného a růžového. Kobylí se nachází ve velkopavlovické vinařské podoblasti a se svými 296 hektary registrovaných vinic a čtyřmi sty vinaři je čtvrtou největší vinařskou obcí na tomto území. Svahy kolem bývalého kobylského jezera svědčí mnohým odrůdám vhodným pro výrobu bílých vín, především Veltlínskému zelenému, Tramínu, Neuburgu a Müller Thurgau. Výjimečné podmínky poskytují ale také k pěstování modrých odrůd, mezi něž patří Frankovka, Modrý Portugal, Svatovavřinecké či André.  Víno z Kobylí už posbíralo celou řadu championů výstav, zlatých medailí, pohárů a diplomů. Od prvopočátku jsou tato vína také nedílnou součástí Národního salonu vín.

Pro první tři výherce jsou připraveny atraktivní balíčky, kde nebude chybět Lázeňské cuvée bílé s širokou, muškátově ovocnou vůní, rosé s jahodovou dochutí a příjemnou kyselinkou a červené hodící se k jemným biftekům, hutnějšímu drůbežímu masu a sýrům s intenzivní chutí.

Soutěž běží od 26.9.2013 do 27.10. 2013. Pro možnost výhry stačí souhlasit s pravidly soutěže (viz níže) a správně odpovědět na všechny tři otázky. Odpovědi najdete v článcích na webu eZDRAV.cz. Třem vylosovaným výhercům zašleme po skončení soutěže ceny.

Do jakého století sahá historie Patria Kobylí a jejich vín?:

10.století13.století16.století

Jaká je přibližná roční produkce Vína z Kobylí?

jeden tisíc lahvísto tisíc lahvíjeden milion lahví

Kolik druhů lázeňských vín Patria Kobylí produkuje?:

345

Souhlasím s níže uvedenými pravidly soutěže

Vaše jméno (vyžadováno)

Váš email (vyžadováno)

Vaše zpráva

 

Pravidla soutěže

 1. Soutěž probíhá ve stanoveném termínu zadavatele. Do posledního dne tohoto termínu je možné odpovědět na soutěžní otázky, které jsou umístěny na soutěžní stránce.
 2. Do závěrečného slosování soutěže budou zařazeni jen ti soutěžící, kteří správně zodpoví soutěžní otázky.
 3. Již jednou odeslanou odpověď na soutěž či soutěžní anketu nelze zpětně opravit.
 4. Soutěžit mohou pouze čtenáři serveru eZDRAV.cz starší 18 let. Soutěže se nesmí zúčastnit členové a spolupracovníci redakce eZDRAV.cz a jejich rodinní příslušníci.
 5. Soutěžit mohou občané a rezidenti České republiky a Slovenska.
 6. Výherci soutěže budou vylosováni.
 7. Výherce bude kontaktován redakcí eZDRAV.cz na základě poskytnutého kontaktního emailu ve své odpovědi a bude s ním domluven způsob předání výhry.
 8. Při osobním předání výhry v redakci je výherce povinen potvrdit toto převzetí do 14 dnů ode dne obdržení zaslaného redakčního e-mailu, který informuje o výsledku losování.
 9. V případě, že kontaktní údaje nebudou pravdivé či výherce nesplní podmínky soutěže, bude vybrán jiný výherce.
 10. Pokud výherce výhru do 14 dnů od prvního zaslání e-mailu nepotvrdí a nezašle povinné korespondenční údaje k zaslání, bude vylosován náhradník. Pakliže ani náhradník nebude reagovat na výhru do 14 dnů, cena následně propadne ve prospěch organizátora.
 11. Účastí v soutěži dáváte souhlas se zasíláním informací týkajících se serveru eZDRAV.cz a jeho partnerů na e-mail uvedený ve formuláři soutěže.

Mohlo by vás zajímat. . .

Software pro lékaře jako cloudové řešení?
V listopadu 2018 česká pobočka společnosti CompuGroup Medical uvedla na tuzemský trh revoluční ambulantní software nové generace CGM PRIMARY. V současné chvíli …
Ministr zdravotnictví o eHealth
Ministr zdravotnictví Adam Vojtěch se chce soustředit na proveditelné změny a mezi nimi je i odstartování elektronizace zdravotnictví. Dle slov …
Nová ehealth infrastruktura již umožnila prvním pacientům využít eRecepty za hranicemi jejich státu
Nová iniciativa EU chce umožnit využívání eReceptů za hranicemi jednotlivých států evropské unie. Finští pacienti nově mohou získat léky na …