Pečujte o své tělo i v létě s bylinkami od společnosti Naděje a portálem eZDRAV.cz

Soutěžte s námi o balíčky jedinečných bylinných produktů od společnosti Naděje, pečující o tělo i mysl také v horkých letních dnech. Vyzkoušejte například výluh z lopuchu pro krásné vlasy, přírodní koupel pro zdravý lymfatický systém či přírodní med API IMUN snižující hladinu cholesterolu a posilující imunitní systém. Pečujte o své tělo za pomoci bylin s portálem eZDRAV.cz a firmou Naděje.

Pro první tři výherce jsou připraveny atraktivní balíčky složené z následujících produktů:

 • VÝLUH Z LOPUCHU – velmi vhodný na zlepšení kvality vlasů, posiluje a zabraňuje vypadávání vlasů, zkvalitňuje vlasový porost, odstraňuje zevně nadměrné pocení v podpaží a změny pokožky, hojí akné.
 • MED API IMUN – pupeny z lesního bezu hroznatého, černého rybízu s betaglukanem, ořešáku královského, růže šípkové, zajišťují imunitu,  pupeny vinné révy a olše zajišťují protizánětlivé působení, lichořeřišnice má účinky protibakteriální a protizánětlivé.
 • PŘÍRODNÍ KOUPEL PRO LYMFATICKÝ SYSTÉM – dnes se čím dál tím víc ukazuje význam správného oběhu a čistoty lymfy. Způsob života dnešního člověka zhoršuje vlastnosti a znečištění lymfy a také skutečnost, že bylin pro řešení tohoto problému vnitřně není mnoho, dává nám naději u tohoto využití koupelí ke zlepšení stavu lymfy a tím i celkového zdravotního stavu člověka. Významná je skutečnost, že při zevním použití v koupeli mohou být využity některé byliny, které jsou v tomto procesu významné
 • kalendář
 • publikace Byliny léčí

Soutěž běží od 19.7. 2013 do 18.8. 2013. Pro možnost výhry stačí souhlasit s pravidly soutěže (viz níže) a správně odpovědět na všechny tři otázky. Odpovědi najdete v článcích na webu eZDRAV.cz. Třem vylosovaným výhercům zašleme po skončení soutěže ceny.

Kdo se stal novým ministrem zdravotnictví?

Martin BenešMartin HolcátMatěj Holcát

O kolik procent by měly podle predikcí vzrůst v roce 2013 výdaje na IT?

2,5 %3,5 %4,5 %

Jaká je obava ředitelů nemocnic ohledně budoucnosti kvality zdravotní péče?

71 % z nich si myslí, že péče se zlepší71 % z nich si myslí, že péče se zhorší71 % z nich si myslí, že péče zůstane na stejné úrovni

Souhlasím s níže uvedenými pravidly soutěže

Vaše jméno (vyžadováno)

Váš email (vyžadováno)

Vaše zpráva

Pravidla soutěže

 1. Soutěž probíhá ve stanoveném termínu zadavatele. Do posledního dne tohoto termínu je možné odpovědět na soutěžní otázky, které jsou umístěny na soutěžní stránce.
 2. Do závěrečného slosování soutěže budou zařazeni jen ti soutěžící, kteří správně zodpoví soutěžní otázky.
 3. Již jednou odeslanou odpověď na soutěž či soutěžní anketu nelze zpětně opravit.
 4. Soutěžit mohou pouze čtenáři serveru eZDRAV.cz starší 18 let. Soutěže se nesmí zúčastnit členové a spolupracovníci redakce eZDRAV.cz a jejich rodinní příslušníci.
 5. Soutěžit mohou občané a rezidenti České republiky a Slovenska.
 6. Výherci soutěže budou vylosováni.
 7. Výherce bude kontaktován redakcí eZDRAV.cz na základě poskytnutého kontaktního emailu ve své odpovědi a bude s ním domluven způsob předání výhry.
 8. Při osobním předání výhry v redakci je výherce povinen potvrdit toto převzetí do 14 dnů ode dne obdržení zaslaného redakčního e-mailu, který informuje o výsledku losování.
 9. V případě, že kontaktní údaje nebudou pravdivé či výherce nesplní podmínky soutěže, bude vybrán jiný výherce.
 10. Pokud výherce výhru do 14 dnů od prvního zaslání e-mailu nepotvrdí a nezašle povinné korespondenční údaje k zaslání, bude vylosován náhradník. Pakliže ani náhradník nebude reagovat na výhru do 14 dnů, cena následně propadne ve prospěch organizátora.
 11. Účastí v soutěži dáváte souhlas se zasíláním informací týkajících se serveru eZDRAV.cz a jeho partnerů na e-mail uvedený ve formuláři soutěže.

 

Mohlo by vás zajímat. . .

Software pro lékaře jako cloudové řešení?
V listopadu 2018 česká pobočka společnosti CompuGroup Medical uvedla na tuzemský trh revoluční ambulantní software nové generace CGM PRIMARY. V současné chvíli …
Ministr zdravotnictví o eHealth
Ministr zdravotnictví Adam Vojtěch se chce soustředit na proveditelné změny a mezi nimi je i odstartování elektronizace zdravotnictví. Dle slov …
Nová ehealth infrastruktura již umožnila prvním pacientům využít eRecepty za hranicemi jejich státu
Nová iniciativa EU chce umožnit využívání eReceptů za hranicemi jednotlivých států evropské unie. Finští pacienti nově mohou získat léky na …