Novoroční soutěž o léčivé byliny Naděje

Soutěžte s námi o balíčky jedinečných bylinných produktů od společnosti Naděje, pečující o tělo i mysl také v těchto zimních dnech. Vyzkoušejte například výluh z lopuchu pro krásné vlasy či grepový olej, zmírňující například záněty nebo bolest v krku. Pečujte o své tělo za pomoci bylin s portálem eZDRAV.cz a firmou Naděje.

Pro první tři výherce jsou připraveny atraktivní balíčky složené z následujících produktů:

 • kalendář Byliny léčí: Kalendář 2014 obsahuje zajímavé informace a popis jednotlivých produktů
 • kniha Byliny léčí: V knize Byliny léčí se dozvíte o gemmoterapii a všech výrobcích firmy Naděje.
 • výluh z lopuchu s rozprašovačem: přípravek zlepšuje kvalitu vlasů a pokožky ve vlasech, posiluje a zabraňuje vypadávání vlasů, odstarňuje zavně chorobné pocení v podpaží a změny pokožky, hojí akné
 • grepový olej: má velice široké spektrum působení při vnějším použití. V ústní dutině působí na záněty dásní, paradentózu, krvácivost, afty, a na zubní kazy. Na pokožce odstraňuje opar, hojí akné, dermatitidu, lupénku, pásový opar, různé druhy ekzémů a kopřivek, kožní mykózy a záněty pochvy, ničí plísně. Kapky aplikované do nosní dutiny pomáhají při rýmě a odstraňují záněty vedlejších nosních dutin. Bolesti v krku a záněty hrtanu hojí roztok tohoto přípravku aplikovaného kloktáním. Používá se i při bolestech uší a zánětu středního ucha a jeho roztok ve vodě slouží též dobře k obkladům bércových vředů

 

Soutěž běží od 8.1. 2013 do 9.2. 2013. Pro možnost výhry stačí souhlasit s pravidly soutěže a správně odpovědět na všechny tři otázky. Odpovědi najdete v článcích na webu eZDRAV.cz. Třem vylosovaným výhercům zašleme po skončení soutěže ceny.

 

Ve kterých českých nemocnicích, například, byly již úspěšně zavedeny prvky elektronického zdravotnictví?:

Poliklinika TřebíčPoliklinika Kolf v Pardubicích, Nemocnice Mělníkv žádných

Jaké jsou předběžné výsledky průzkumu ČTÚ, týkajícího se připojení občanů k internetu, které byly zveřejněny na začátku prosince?:

ke skutečnému vysokorychlostnímu internetu (alespoň 30 Mb/s) má přístup jen malá část občanů a podnikatelů v ČRke skutečnému vysokorychlostnímu internetu (alespoň 30 Mb/s) má přístup většina občanů a podnikatelů v ČRke skutečnému vysokorychlostnímu internetu (alespoň 30 Mb/s) mají přístup všichni občané a podnikatelé v ČR

Kolik bylo v ČR vystaveno elektronických receptů k 31.10.2013?:

méně než 500 000více než 900 000více než 1 500 000

Souhlasím s níže uvedenými pravidly soutěže

Vaše jméno (vyžadováno)

Váš email (vyžadováno)

Vaše zpráva

 

Pravidla soutěže

 1. Soutěž probíhá ve stanoveném termínu zadavatele. Do posledního dne tohoto termínu je možné odpovědět na soutěžní otázky, které jsou umístěny na soutěžní stránce.
 2. Do závěrečného slosování soutěže budou zařazeni jen ti soutěžící, kteří správně zodpoví soutěžní otázky.
 3. Již jednou odeslanou odpověď na soutěž či soutěžní anketu nelze zpětně opravit.
 4. Soutěžit mohou pouze čtenáři serveru eZDRAV.cz starší 18 let. Soutěže se nesmí zúčastnit členové a spolupracovníci redakce eZDRAV.cz a jejich rodinní příslušníci.
 5. Soutěžit mohou občané a rezidenti České republiky a Slovenska.
 6. Výherci soutěže budou vylosováni.
 7. Výherce bude kontaktován redakcí eZDRAV.cz na základě poskytnutého kontaktního emailu ve své odpovědi a bude s ním domluven způsob předání výhry.
 8. Při osobním předání výhry v redakci je výherce povinen potvrdit toto převzetí do 14 dnů ode dne obdržení zaslaného redakčního e-mailu, který informuje o výsledku losování.
 9. V případě, že kontaktní údaje nebudou pravdivé či výherce nesplní podmínky soutěže, bude vybrán jiný výherce.
 10. Pokud výherce výhru do 14 dnů od prvního zaslání e-mailu nepotvrdí a nezašle povinné korespondenční údaje k zaslání, bude vylosován náhradník. Pakliže ani náhradník nebude reagovat na výhru do 14 dnů, cena následně propadne ve prospěch organizátora.
 11. Účastí v soutěži dáváte souhlas se zasíláním informací týkajících se serveru eZDRAV.cz a jeho partnerů na e-mail uvedený ve formuláři soutěže.

 

Soutěž naleznete také na největším soutěžním portálu v ČR – Soutěže.cz a na Websoutěže.cz

Mohlo by vás zajímat. . .

Software pro lékaře jako cloudové řešení?
V listopadu 2018 česká pobočka společnosti CompuGroup Medical uvedla na tuzemský trh revoluční ambulantní software nové generace CGM PRIMARY. V současné chvíli …
Ministr zdravotnictví o eHealth
Ministr zdravotnictví Adam Vojtěch se chce soustředit na proveditelné změny a mezi nimi je i odstartování elektronizace zdravotnictví. Dle slov …
Nová ehealth infrastruktura již umožnila prvním pacientům využít eRecepty za hranicemi jejich státu
Nová iniciativa EU chce umožnit využívání eReceptů za hranicemi jednotlivých států evropské unie. Finští pacienti nově mohou získat léky na …