Nová čtenářská anketa

Přinášíme Vám výsledky naší poslední ankety, které jste se na našem portálu eZDRAV.cz mohli účastnit v posledních měsících. V nové čtenářské anketě, která s námi vydrží až do jara, se tentokrát ptáme praktičtěji.

 

Dle výsledků naší minulé ankety lze říci, že čtenáři našeho portálu jsou přesvědčeni o tom, že role pacienta ve zdravotnictví se s postupující elektronizací spíše posiluje. K této odpovědi se přiklonilo celých 72 % účastníků ankety.

Zatímco jen 3 % hlasujících má dojem, že se role pacienta s rozvojem elektronizace spíše oslabuje, čtvrtina z nich se domnívá, že zůstává stále stejná a postupující elektronizace ji tak příliš neovlivňuje.

Zde jsou konečné výsledky ankety k jejímu uzavření dne 26.1.2015:

anketa

Zároveň s ukončením jedné ankety zahajujeme anketu novou. Tentokrát nás zajímá, zda-li Váš lékař používá některou z forem elektronického zdravotnictví, o kterých jste se mohli dočíst na našem portálu. Máte možnost se k lékaři objednávat online, konzultovat s ním na dálku, máte přístup přes počítač k některým svým výsledkům vyšetření nebo Váš lékař používá elektronický recept?

Pokud je některá z odpovědí na tyto otázky kladná nebo pokud Váš lékař naopak patří mezi zastánce klasických metod, podělte se s námi o to, jak to máte. Těšíme se na Vaše odpovědi ve sloupci napravo.

Mohlo by vás zajímat. . .

Software pro lékaře jako cloudové řešení?
V listopadu 2018 česká pobočka společnosti CompuGroup Medical uvedla na tuzemský trh revoluční ambulantní software nové generace CGM PRIMARY. V současné chvíli …
Ministr zdravotnictví o eHealth
Ministr zdravotnictví Adam Vojtěch se chce soustředit na proveditelné změny a mezi nimi je i odstartování elektronizace zdravotnictví. Dle slov …
Nová ehealth infrastruktura již umožnila prvním pacientům využít eRecepty za hranicemi jejich státu
Nová iniciativa EU chce umožnit využívání eReceptů za hranicemi jednotlivých států evropské unie. Finští pacienti nově mohou získat léky na …