Nepodceňujte zimu! Vybavte se vitaminy se společností Generica!

Soutěžte s námi o balíčky špičkových vitamínů a doplňků stravy od společnosti GENERICA, tentokrát zejména o tablety Echinacea Active působí uklidňujícím účinkem pro hrdlo, hltan a hlasivky nebo Zinavit 600 přispívající ke správnému fungování imunitního systému v kritických ročních obdobích podzim – zima – jaro. Připravte se na přicházející zimu s portálem eZDRAV.cz a GENERICOU.

Pro první tři výherce jsou připraveny atraktivní balíčky:

Doplněk Echinacea Active – cucavé tablety s citronovo-limetkovou příchutí obsahující extrakt z Echinacey, vitamin C a zinek. Extrakt z Echinacea purpurea působí uklidňujícím  účinkem pro hrdlo, hltan a hlasivky. Vitamín C a zinek přispívají ke správnému fungování imunitního systému, což  je důležité hlavně v kritických ročních obdobích podzim – zima – jaro.  Vitamín C napomáhá i ke správné tvorbě kolagenu a k správné funkci krevních cév, dásní, pokožky, zubů, chrupavek a kostí. Zinek přispívá k udržení zdravých vlasů, nehtů a pokožky.

Echinacea/Vitamin C 1000/Zinc – Obsahem balení je 20 šumivých tablet s příchutí tropického ovoce.

Zinavit 600 pomeranč – Přípravek obsahuje tablety s obsahem vitaminu C a zinku na cucání s příchutí pomeranč.

 

Soutěž běží od 28. 11. 2013 do 29.12. 2013. Pro možnost výhry stačí souhlasit s pravidly soutěže a správně odpovědět na všechny tři otázky. Odpovědi najdete v článcích na webu eZDRAV.cz. Třem vylosovaným výhercům zašleme po skončení soutěže ceny.

 

Co patří mezi nejproblémovější české projekty?:

modernizace ITmodernizace státní správymodernizace kanceláří

Jaký je celkový počet mobilních připojení ve střední a východní Evropě?:

270 milionů570 milionů770 milionů

Pod jménem jaké nezávislé a neziskové korporace se v Kanadě podařilo vybudovat základy fungujícího eHealth a systému EHR?:

Canada eHealthCanada Health InfowayCanada Hospital Health

Souhlasím s níže uvedenými pravidly soutěže

Vaše jméno (vyžadováno)

Váš email (vyžadováno)

Vaše zpráva

 

Pravidla soutěže

Soutěž probíhá ve stanoveném termínu zadavatele. Do posledního dne tohoto termínu je možné odpovědět na soutěžní otázky, které jsou umístěny na soutěžní stránce.
Do závěrečného slosování soutěže budou zařazeni jen ti soutěžící, kteří správně zodpoví soutěžní otázky.
Již jednou odeslanou odpověď na soutěž či soutěžní anketu nelze zpětně opravit.
Soutěžit mohou pouze čtenáři serveru eZDRAV.cz starší 18 let. Soutěže se nesmí zúčastnit členové a spolupracovníci redakce eZDRAV.cz a jejich rodinní příslušníci.
Soutěžit mohou občané a rezidenti České republiky a Slovenska.
Výherci soutěže budou vylosováni.
Výherce bude kontaktován redakcí eZDRAV.cz na základě poskytnutého kontaktního emailu ve své odpovědi a bude s ním domluven způsob předání výhry.
Při osobním předání výhry v redakci je výherce povinen potvrdit toto převzetí do 14 dnů ode dne obdržení zaslaného redakčního e-mailu, který informuje o výsledku losování.
V případě, že kontaktní údaje nebudou pravdivé či výherce nesplní podmínky soutěže, bude vybrán jiný výherce.
Pokud výherce výhru do 14 dnů od prvního zaslání e-mailu nepotvrdí a nezašle povinné korespondenční údaje k zaslání, bude vylosován náhradník. Pakliže ani náhradník nebude reagovat na výhru do 14 dnů, cena následně propadne ve prospěch organizátora.
Účastí v soutěži dáváte souhlas se zasíláním informací týkajících se serveru eZDRAV.cz a jeho partnerů na e-mail uvedený ve formuláři soutěže.

Soutěž naleznete také na největším soutěžním portálu v ČR – Soutěže.cz a na Websoutěže.cz

Mohlo by vás zajímat. . .

Software pro lékaře jako cloudové řešení?
V listopadu 2018 česká pobočka společnosti CompuGroup Medical uvedla na tuzemský trh revoluční ambulantní software nové generace CGM PRIMARY. V současné chvíli …
Ministr zdravotnictví o eHealth
Ministr zdravotnictví Adam Vojtěch se chce soustředit na proveditelné změny a mezi nimi je i odstartování elektronizace zdravotnictví. Dle slov …
Nová ehealth infrastruktura již umožnila prvním pacientům využít eRecepty za hranicemi jejich státu
Nová iniciativa EU chce umožnit využívání eReceptů za hranicemi jednotlivých států evropské unie. Finští pacienti nově mohou získat léky na …