Nastartuje organismus na jaro v soutěži portálu eZDRAV.cz a společnosti Generica

SOUTĚŽ BYLA UKONČENA DNE 6.4.2013. VŠEM SOUTĚŽÍCÍM DĚKUJEME.

 

Soutěžte s námi o balíčky špičkových vitamínů a doplňků stravy od společnosti GENERICA, tentokrát zejména o jediný produkt na trhu obsahující standartizovaný extrakt z ostropestřece mariánského – Sylimarin a doplněk Hepan. Nastartujse svůj organismus na jaro s portálem eZDRAV.cz a GENERICOU.

Pro první tři výherce jsou připraveny atraktivní balíčky, kde nebude chybět například doplněk Hepan s obsahem vitamínů a aminokyselin, Sylimarin – jediný produkt na trhu obsahující standardizovaný extrakt z ostropestřce mariánského – silymarin a esenciální fosfolipid či třeba B-komplex Forte plus Generica.

Soutěž běží od 6.3. 2013 do 6.4. 2013. Pro možnost výhry stačí souhlasit s pravidly soutěže (viz níže) a správně odpovědět na všechny tři otázky. Odpovědi najdete v článcích na webu eZDRAV.cz. Třem vylosovaným výhercům zašleme po skončení soutěže ceny.

Po několika jednáních ohledně elektronického receptu a jeho povinného zavedení v ČR poslanecká sněmovna tento návhr:

neodsouhlasilaodsouhlasila a e-recepty budou platit od roku 2014odsouhlasila a e-recepty budou platit od roku 2015

Protestní akci proti reformním krokům ministerstva zdravotnictví uspořádal/a:

Svaz pacientů ČRČeská lékařská komoraStátní ústav pro kontrolu léčiv

Jaká je největší slabina při zavádění eHealth v EU, dle průzkumů zpracovaných na podporu tvorby nového Akčního plánu eHealth?:

financezdravotnické vybavenímalá informovanost

Souhlasím s níže uvedenými pravidly soutěže

Vaše jméno (vyžadováno)

Váš email (vyžadováno)

Vaše zpráva

 

Pravidla soutěže

 1. Soutěž probíhá ve stanoveném termínu zadavatele. Do posledního dne tohoto termínu je možné odpovědět na soutěžní otázky, které jsou umístěny na soutěžní stránce.
 2. Do závěrečného slosování soutěže budou zařazeni jen ti soutěžící, kteří správně zodpoví soutěžní otázky.
 3. Již jednou odeslanou odpověď na soutěž či soutěžní anketu nelze zpětně opravit.
 4. Soutěžit mohou pouze čtenáři serveru eZDRAV.cz starší 18 let. Soutěže se nesmí zúčastnit členové a spolupracovníci redakce eZDRAV.cz a jejich rodinní příslušníci.
 5. Soutěžit mohou občané a rezidenti České republiky a Slovenska.
 6. Výherci soutěže budou vylosováni.
 7. Výherce bude kontaktován redakcí eZDRAV.cz na základě poskytnutého kontaktního emailu ve své odpovědi a bude s ním domluven způsob předání výhry.
 8. Při osobním předání výhry v redakci je výherce povinen potvrdit toto převzetí do 14 dnů ode dne obdržení zaslaného redakčního e-mailu, který informuje o výsledku losování.
 9. V případě, že kontaktní údaje nebudou pravdivé či výherce nesplní podmínky soutěže, bude vybrán jiný výherce.
 10. Pokud výherce výhru do 14 dnů od prvního zaslání e-mailu nepotvrdí a nezašle povinné korespondenční údaje k zaslání, bude vylosován náhradník. Pakliže ani náhradník nebude reagovat na výhru do 14 dnů, cena následně propadne ve prospěch organizátora.
 11. Účastí v soutěži dáváte souhlas se zasíláním informací týkajících se serveru eZDRAV.cz a jeho partnerů na e-mail uvedený ve formuláři soutěže.

Mohlo by vás zajímat. . .

Software pro lékaře jako cloudové řešení?
V listopadu 2018 česká pobočka společnosti CompuGroup Medical uvedla na tuzemský trh revoluční ambulantní software nové generace CGM PRIMARY. V současné chvíli …
Ministr zdravotnictví o eHealth
Ministr zdravotnictví Adam Vojtěch se chce soustředit na proveditelné změny a mezi nimi je i odstartování elektronizace zdravotnictví. Dle slov …
Nová ehealth infrastruktura již umožnila prvním pacientům využít eRecepty za hranicemi jejich státu
Nová iniciativa EU chce umožnit využívání eReceptů za hranicemi jednotlivých států evropské unie. Finští pacienti nově mohou získat léky na …