Monitory Philips na letošním veletrhu IFA: Inovace, které pro vás mají smysl

FA je za dveřmi. Největší veletrh spotřební elektroniky na světě otevírá svoje brány již 6. září a do 11. září nabídne ty nejzářivější novinky. Mezi vystavovateli nebude v Berlíně chybět ani společnost MMD, která zde představí nejnovější řadu vysoce výkonných monitorů Philips. Její stánek je umístněn v hale 22 pod číslem 101. Návštěvníci se mohou těšit například na jedinečný Smart All-in-One monitor anebo na vysoce výkonné herní monitory. Dalšími hlavními hvězdami stánku MMD budou nové dotykové monitory a obdivu se také zajisté dočká i nová technologie Miracast.

Nejen na hraní, ale i na práci

Na veletrhu IFA 2013 budou mít premiéru zbrusu nové dotykové displeje Philips. Jedná se o 23“ multitouch modely s certifikací Windows, které se pyšní 10bodovým dotykovým ovládáním, skleněnou obrazovkou, webkamerou, reproduktory a mikrofonem a které jsou plně kompatibilní s PC i s notebooky. Tyto nové monitory jsou perfektní volbou pro ty uživatele, kteří chtějí spojit stylový design s veškerými výhodami technologie multitouch. Navíc umožňují uživatelům plně využít všechny klíčové vlastnosti operačního systému Windows a užít si více zábavy při hraní her na dotykové obrazovce.

Návštěvníci veletrhu IFA 2013 budou mít také jedinečnou příležitost seznámit se s novými Smart All-in-One monitory, které jsou vybaveny systémem Android. Jsou určené především pro hraní her, rychlý přístup k multimédiím a na internet. Protože se tyto monitory snadno používají, jsou vhodné nejen pro uživatele v internetových kavárnách, ve školách nebo v hotelích, ale své využití naleznou i v domácnostech – v obývacích pokojích nebo v ložnicích.

Vášniví hráči všech věkových kategorií, pro něž je rychlost na prvním místě, přivítají možnost vyzkoušet si nový 144 Hz herní monitor. Tento model, vyvinutý samotnými hráči a pro hráče, poskytuje dokonalý obraz, protože je vybaven obnovovací frekvencí 144 Hz za sekundu. Tento nový monitor nabízí širokou škálu různých herních režimů a navíc je vybaven dálkovým ovládáním SmartKeypad pro maximální herní zážitek. Mezi jeho další vlastnosti patří speciální herní přednastavení, technologie Smart MHL, port pro snadné dobíjení mobilních zařízení, která jsou k monitoru připojena, a spousta dalších možností připojení.

Nová řada 23“ monitorů Philips dostala do své základní výbavy jedinečnou technologii Miracast. Díky ní mohou uživatelé bezdrátově přenášet obsah svých mobilních zařízení na velký displej, a tak si užít živé barvy a perfektní obraz. Navíc tyto nové monitory i skvěle vypadají.

Na letošním ročníku veletrhu IFA 2013 budou na stánku Philips k vidění kromě monitorů také velkoformátové zobrazovače. Jsou vhodné především do velkých firem, na úřady, do informačních center a dalších veřejných míst, kde je třeba poskytovat informace veřejnosti.

Návštěvníci veletrhu IFA 2013 budou mít spoustu příležitostí seznámit se s novinkami v portfoliu značky Philips. Představované modely jsou buď již k dispozici, anebo budou na trhu během několika měsíců.

Štítky:

Mohlo by vás zajímat. . .

Software pro lékaře jako cloudové řešení?
V listopadu 2018 česká pobočka společnosti CompuGroup Medical uvedla na tuzemský trh revoluční ambulantní software nové generace CGM PRIMARY. V současné chvíli …
Ministr zdravotnictví o eHealth
Ministr zdravotnictví Adam Vojtěch se chce soustředit na proveditelné změny a mezi nimi je i odstartování elektronizace zdravotnictví. Dle slov …
Nová ehealth infrastruktura již umožnila prvním pacientům využít eRecepty za hranicemi jejich státu
Nová iniciativa EU chce umožnit využívání eReceptů za hranicemi jednotlivých států evropské unie. Finští pacienti nově mohou získat léky na …