Mega soutěž o zdravotní online monitoring na rok zdarma! Ušetřete až 12 000 Kč a hlídejte si své zdraví!

Soutěžte s námi o roční monitoring vašich zdravotních funkcí zcela zdarma! Získejte domů jedinečný přístroj od společnosti MDT, který vám umožní měřit své tělesné hodnoty po celý rok zdarma a online si je vyhodnocovat! Ušetřete až 12 ooo Kč!

Jak monitoring funguje?

Diagnostický přístroj je možné používat doma bez nutnosti návštěvy lékaře a vyhodnocovat si tak svoje zdravotní hodnoty. Přístroj je velmi jednoduchý na obsluhu a funguje zcela automaticky. V balíčku obdržíte přístroj s podrobným návodem a telefonními čísly na technickou podporu, která je vám k dispozici po celou dobu monitorování. Dále tam naleznete mobilní telefon pro automatické odesílání  záznamů či nabíjecí zdroj pro mobilní telefon. Kliničtí technici MDT záznamy průběžně kontrolují, v případě technických potíží vás telefonicky kontaktují a problém pomohou vyřešit.Více informací o telefomonitoringu a službách pro pacienty zde.

Výhra

Pro prvního výherce je připraven speciální glukometr. Je pomůckou, která umožňuje sledovat účinnost kontroly cukru v krvi. Má poskytovat kvantitativní výsledky měření glukózy (cukru) v čerstvě odebraných vzorcích krve (z prstu, dlaně, předloktí,nadloktí, lýtka a stehna). Měření glukózy se uskutečňuje na základě měření elektrického proudu, který vzniká jako reakce glukózy na činidlo použité na testovacím proužku. Přístroj změří proud, spočítá hladinu glukózy v krvi a ukáže výsledek. Intenzita proudu, který vznikne, závisí na množství glukózy obsažené v krevním vzorku.

Součástí balení jsou samozřejmě přístroj i s veškerými doplňky, které potřebujete.

– glukometr

– odběrové pero

– měřící proužky

– piuzdro

– nabíjecí zdroj pro glukometr

– mobilní telefon pro odeslání naměřených hodnot

– nabíjecí zdroj pro telefon

Naměřené hodnoty se okamžitě odesílají do MDT centra, kde jsou zpracovávány a vyhodnocovány odbornými lékaři. Odesílání probíhá zcela automaticky. Stačí mít poblíž přístroje mobilní telefon, který je součástí balíčku.

Soutěž běží od 20.10. 2013 do 8.12. 2013. Pro možnost výhry stačí souhlasit s pravidly soutěže (viz níže) a správně odpovědět na všechny tři otázky. Odpovědi najdete v článcích na webu eZDRAV.cz. Výherci zašleme po skončení soutěže cenu.

 

Jaké jsou základní technologie dostupné pro kardiologii ve spojení s telemedicínou v českém prostředí?:

přenosy ambulantního EKGpřenosy nervové aktivitypřenosy hladiny železa v těle

Výbor regionů evropské unie poukazuje na to, že:

rozhodujícími faktory pro úspěšný vývoj a zavádění elektronického zdravotnictví je zapojení místních orgánůČeská republika nemá dostatek financíČeská republika nemá dostatek personálu

Jakou kampaň zahájilo v říjnu Národní centrum bezpečnějšího internetu?:

Evropský měsíc internetové bezpečnosti 2013Evropský měsíc kybernetické bezpečnosti 2013Evropský měsíc bezpečnosti na sociálních sítích 2013

Souhlasím s níže uvedenými pravidly soutěže

Vaše jméno (vyžadováno)

Váš email (vyžadováno)

Vaše zpráva

 

Pravidla soutěže

 1. Soutěž probíhá ve stanoveném termínu zadavatele. Do posledního dne tohoto termínu je možné odpovědět na soutěžní otázky, které jsou umístěny na soutěžní stránce.
 2. Do závěrečného slosování soutěže budou zařazeni jen ti soutěžící, kteří správně zodpoví soutěžní otázky.
 3. Již jednou odeslanou odpověď na soutěž či soutěžní anketu nelze zpětně opravit.
 4. Soutěžit mohou pouze čtenáři serveru eZDRAV.cz starší 18 let. Soutěže se nesmí zúčastnit členové a spolupracovníci redakce eZDRAV.cz a jejich rodinní příslušníci.
 5. Soutěžit mohou občané a rezidenti České republiky a Slovenska.
 6. Výherci soutěže budou vylosováni.
 7. Výherce bude kontaktován redakcí eZDRAV.cz na základě poskytnutého kontaktního emailu ve své odpovědi a bude s ním domluven způsob předání výhry.
 8. Při osobním předání výhry v redakci je výherce povinen potvrdit toto převzetí do 14 dnů ode dne obdržení zaslaného redakčního e-mailu, který informuje o výsledku losování.
 9. V případě, že kontaktní údaje nebudou pravdivé či výherce nesplní podmínky soutěže, bude vybrán jiný výherce.
 10. Pokud výherce výhru do 14 dnů od prvního zaslání e-mailu nepotvrdí a nezašle povinné korespondenční údaje k zaslání, bude vylosován náhradník. Pakliže ani náhradník nebude reagovat na výhru do 14 dnů, cena následně propadne ve prospěch organizátora.
 11. Účastí v soutěži dáváte souhlas se zasíláním informací týkajících se serveru eZDRAV.cz a jeho partnerů na e-mail uvedený ve formuláři soutěže.

Mohlo by vás zajímat. . .

Software pro lékaře jako cloudové řešení?
V listopadu 2018 česká pobočka společnosti CompuGroup Medical uvedla na tuzemský trh revoluční ambulantní software nové generace CGM PRIMARY. V současné chvíli …
Ministr zdravotnictví o eHealth
Ministr zdravotnictví Adam Vojtěch se chce soustředit na proveditelné změny a mezi nimi je i odstartování elektronizace zdravotnictví. Dle slov …
Nová ehealth infrastruktura již umožnila prvním pacientům využít eRecepty za hranicemi jejich státu
Nová iniciativa EU chce umožnit využívání eReceptů za hranicemi jednotlivých států evropské unie. Finští pacienti nově mohou získat léky na …