4. Mezinárodní JOB veletrh Lékařství a zdraví v Praze

Praha 2. října (PROTEXT)

Vynikající zastoupení vystavovatelů na 4. Mezinárodním job veletrhu Lékařství a zdraví v Praze.

Je nám velkým potěšením, že návštěvníkům job veletrhu (lékařkám, lékařům, studentům lékařských fakult a ošetřovatelskému personálu) můžeme nabídnout opravdu to nejlepší. Nemocnice budou zastupovat přímo jejich ředitelé a vrchní lékaři. Spolu s nimi do Prahy přijedou i čeští lékaři, kteří v současnosti v Německu již pracují, a návštěvníci tak budou mít možnost informovat se na vše, co je zajímá, říká generální manažer 4. Mezinárodního job veletrhu Lékařství a zdraví Randolf T. Kunert.

Německé nemocnice mají s českými lékařkami a lékaři stejně jako ošetřovatelským personálem ty nejlepší zkušenosti. Čeští lékaři mají v Německu naprosto stejné kariérní možnosti jako domácí lékaři a není výjimkou, že se prosadí i do pozice hlavního či vrchního lékaře.

V České republice neexistuje žádná podobná akce, kde by se čeští lékaři a studenti mohli natolik detailně informovat o pracovních podmínkách v Německu, jako je právě tento pražský job veletrh ve dnech 9. a 10. listopadu 2012.

Kromě atraktivních výdělků nabízí německé nemocnice i asistenci při hledání nového ubytování, podporu pro stěhování dalších členů rodiny, zajištění kurzů dalšího vzdělávání apod. Podrobnější informace mohou návštěvníci získat během osobních rozhovorů se zástupci německých klinik přímo u výstavních stánků.

Během veletrhu se rovněž uskuteční slosování o hodnotné pobytové vouchery a peněžité ceny. Losování výherců probíhá oba veletržní dny.

Z řad návštěvníků, kteří si 9.11.2012 přivstanou a na veletrh dorazí do 12:30, bude vylosována peněžitá výhra ve výši 5 000,- Kč a hodnotný pobytový voucher do největšího hotelového a rekreačního střediska v Německu IFA Ferienpark. Soutěžní lístek zůstává platný i po zbytek job veletrhu, první návštěvníci tak mohou vyhrát jak peněžitou cenu, tak i pobytový voucher hned dvakrát.

Na veletrhu nebudou zastoupeny žádné personální agentury a konzultanti. Vystavovateli jsou pouze ta nejlepší zdravotnická zařízení Německa. Návštěvníci si mohou vybírat z 450 volných pracovních pozic, nástup do zaměstnání je možný okamžitě nebo ve velmi krátké době.

 

Místo konání:

Hotel Mövenpick Praha

Mozartova 261

Praha 5 – Smíchov

Stanice metra B ( Anděl)

Pátek 10.00 – 18.00 hod

Sobota 10.00 – 17.00 hod

 

Kontakt:

Agentura RTK international

Randolf T.Kunert-generální manažer veletrhu

rtk@agentura-rtk.cz

http://www.agentura-rtk.cz

Štítky:

Mohlo by vás zajímat. . .

Software pro lékaře jako cloudové řešení?
V listopadu 2018 česká pobočka společnosti CompuGroup Medical uvedla na tuzemský trh revoluční ambulantní software nové generace CGM PRIMARY. V současné chvíli …
Ministr zdravotnictví o eHealth
Ministr zdravotnictví Adam Vojtěch se chce soustředit na proveditelné změny a mezi nimi je i odstartování elektronizace zdravotnictví. Dle slov …
Nová ehealth infrastruktura již umožnila prvním pacientům využít eRecepty za hranicemi jejich státu
Nová iniciativa EU chce umožnit využívání eReceptů za hranicemi jednotlivých států evropské unie. Finští pacienti nově mohou získat léky na …